loading
Yapı Kimyasalları

Yapı Kimyasalları

Yapı Kimyasalları Sıçka Sorulan Sorular

asdsadsa

Sözleşme Ekleri Buraya Gelecek

      Membran üretimi ve satışı konularında hizmet veren firmamız üst yönetim olarak, tüm faaliyetlerinde gerek ürün, çevre ve iş güvenliğinin gerektirdiği yasal şartlara, gerekse de müşterilerimizin taleplerinin gerektirdiği şartlara uymayı, müşterilerimizin ürünlerimizden beklentilerini gözeterek müşteri memnuniyetini arttırmayı taahhüt eder.

      Bu taahhütlerin gereği olarak,  çalışanlarımızın eğitim düzeyini arttırarak faaliyet alanlarımızda teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek çevre, kalite ve iş güvenliği sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek, çevre etkilerimizin bilincinde, havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak; doğal hayatın korunması için uygun makine/teçhizatları kullanmak, gerek hammadde gerekse enerji kaynaklarının etkin ve planlı kullanımını sağlayarak  gelecek nesillere yaşanabilir bir çevreyi miras bırakmak, işçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek, tehlike ve riskleri bertaraf etmek, uygulamalarımızla rakiplerimize, paydaşlarımıza, topluma ve diğer işletmelere örnek olarak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak temel politikamızdır .

Yönetim Kurulu Başkanı:  Ersin GENÇ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:  Ramazan GENÇ

Yönetim Kurulu Üyesi:  Veysi GENÇ

Vizyonumuz; 

İzofalt Dünyada, yalıtım sektöründe kabul görmüş yerel ve uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, lider bir firma olmak, yalıtım sektörünün ihtiyacı olan ileri ürün ve üretim teknolojilerini üretmek. Sektörel pazarı büyütmek ve bu pazarda İZOFALT'in pazar payını arttırmak. 

 

Misyonumuz
 

 

      Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp, bilgi ve deneyime dayalı, katma değer yaratan ürünlerimizi ülke genelinde ve dahil olduğumuz dış pazarlarda yaygınlaştırmaktır. Ayrıca; çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak misyonumuzdur.

İzofalt Yalıtım 2009 yılında Batman Organize sanayi bölgesinde 25000 metrekarelik alan ürerinde 8500 metrekare kapalı alana sahip modern tesisinde 2010 yılında üretime başlamıştır.

2014 yılı itibariyle 40.000 metrekare alan üzerinde 19.000 metrekare kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyetlerini yeni ve teknolojik yatırımları ile arttırarak sürdürmektedir.


2010 yılında Polimer bitümlü MEMBRAN örtüleri, Mikronize kalsit, Plastik geri dönüşüm ve Likit emülsiyonları olmak üzere toplam 4 üretim tesisi bulunan İZOFALT YALITIM 2014 yılında XPS ısı yalıtım sistemleri, shıngle çatı kaplama örtüleri, drenaj levha sistemleri, geotekstil keçe ve yapı kimyasalları üretim tesislerini faaliyete geçirerek yatırımlarına devam ediyor.

İZOFALT yalıtım, ülkemizin bina ve inşaat kalitesinde artan izolasyon ihtiyaçlarını en yüksek kalite standartlarıyla karşılamayı ilke edinmiştir. Amacımız sektörde İZOFALT markasıyla kalite ve güven anlayışını sağlamaktır. Dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştiren, bu alanda mühendislik gücüne, laboratuar alt yapısına yatırım yapan, yurtiçi-yurtdışı araştırma kurumları ve üniversitelerle ortak projeler yürüten İZOFALT yarttığı ilklere yalıtım sektörünü teknoloji dünyasında bir adım daha ileri taşımaktadır.

İZOFALT yalıtım sektördeki gelişmeleri takip ederek entegre tesisleri il ülkemiz için çok önemli görüdüğü ihracat çalışmalarını artırmıştır.

Batmanda gerçekleştirdiğimiz bu yatırımlarla hem bölgeye verdiğimiz önem hem de verdiğimiz güvenle sosyal bir sorumluluğu paylaşmayı yapacağımız ihracatla da ülkemize katma değer sağlıyacağımızın inancını taşıyoruz.

X